יום חמישי, 23 באוגוסט 2012

היפה והחנון עונה 3 פרק 13 לצפייה ישירה

היפה והחנון עונה 3 פרק 13
אחרי המייקאובר  של החנונים בהיפה והחנון עונה 3 פרק 13 תורן של הבנות לשינוי אך עוד קודם ממש אחרי שהבנים זכו לשינוי המראה החיצוני שלהם הם זוכים להצטלם עם דוגמנית העל עדי נוימן בסצנות אינטימיות ומביכות . עבור חלקם זו הפעם הראשונה שהם בסיטואציה אינטימית כל כך עם בחורה יפה. אך הם עומדים במשימה בגבורה רבה החנונים מתעלים על עצמם כפי שהם עושים כל הזמן בתוכנית היפה והחנון עונה 3 פרק 13 ויוצאים מצויין בתמונות המביכות

האימונים למשימה בהיפה והחנון עונה 3 פרק 13
הבנים  עושים לעצמם אימונים לפני היום צילומים ולוקחים בובה עומדים איתה  מול המראה ועושים פוזות עם הלוק החדש שלהם הם עדייין מתקשים להתרגל לעניין בעוד פרק של היפה והחנון עונה 3 פרק 13 דלית מעבירה פרזנטציה לפרסומאים ג.יפית ואילון זרמון ומנסה לשכנע אותם שהתמונה של שחר היא הטובה ביותר לשער מגזין פנאי פלוס היוצא מידי שבוע לדוכני העתון מבית ידעות אחרונות, כמובן שכל אחת בתורה נכנסת לחדר ומנסה ללת את המיטב כדי לשכנע את הנוכחים בחדר.

פרק שיא  השיאים של היפה והחנון עונה 3 פרק 13
אך הפרק שהולך לשבור שיאים בהיפה והחנון עונה 3 פרק 13 הוא פרק המייק אנדר בו  הבנות יהפכו לחנוניות ויחבשו  פאות, איפור מכער ולבוש שמסווה את גופם החטוב.  מעניין יהיה לגלות אאיך הם יראו אחרי השינוי ובכלל איך הן ירגישו שלא מתייחסים אליהם ואין להם את תשומת הלב השופעת אליה הן רגילות.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה