יום שני, 20 באוגוסט 2012

היפה והחנון 3

היפה והחנון עונה 3

העונה של היפה והחנון עונה 3 אכן עונה על כל ציפיות הקיטש.היפה והחנון עונה 3   היא תכנית ריאלטי שמשודרת בערוץ עשר בימי חמישי בתשע בערב. את התכנית מנחה השחקן והמגיש פיני טבגר. בתכנית מתמודדים 20 בנים ובנות בחלוקה שווה על תואר היפה והחנון עונה 3. הקבוצה מתחלקת לזוגות בנים ובנות וכך נשארים יחד עד סוף התחרות, במהלך התכנית על הזוג להיבחן בידע כללי ושלל משימות והרפתקאות.

הכל על היפה והחנון עונה 3


העונה השלישית של היפה והחנון עונה 3 מחזקת את לוח שידורי ערוץ 10, ומחזיקה אותו עם הראש מעל המים בתחרות האין סופית אחרי המילה רייטינג. מילה שקצת מכאיבה בימים אלו למנהלי הערוץ אחרי טלטלה שכמעט גרמה לערוץ להסגר. כידוע ועדת הכלכלה של הכנסת דחתה את הצעה לאפשר פריסת תשלומי החובות והציבה למנהלי הערוץ אלטרנטיבה להמיר את חובותיו (הנאמדים בעשרות מיליוני שקלים) למחויבויות תוכן. כמו כן רוב ההפקות הוקפאו.

פיני טבגר מנחה היפה והחנון עונה 3

פיני טבגר מנחה היפה והחנון עונה 3 הוא שחקן מוכשר שמבזבז את כישרונו בהנחיית תכנית ריאליטי. זה מה שקורה כשאתה חתום על חוזה טאלנט. כשהערוץ מתחיל להירדם שולפים מהכובע את הטאלנט עם הפורמט המצליח ומחזיקים אצבעות. במקרה של פיני טבגר חסר לי הניצוץ והאנרגיות שמאפיינת כל תכנית ריאליטי מלאת קיטש. כל כך לא מתאים לשחקן המוכשר להחזיק כרטיסיות ביד ולקרוא מהפרומטר גם אחרי שלוש עונות התחושה לראות אותו מנחה היא כאילו נתנו לילד של השכנה תכנית. ואני ממש עדין.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה