יום שישי, 24 באוגוסט 2012

קטמנדו פרק סיום העונה לצפייה ישירה

קטמנדו פרק 13

מיכאל מושונוב, גל גדות, לירון לבו, צחי גראד הם כוכבי הסדרה קטמנדו פרק 13 לירון לבו הוא הדמות שבקטמנדו פרק 13 מגלם את אהבתה של גל גדות שמגיעה לנפאל כדי למצוא את אחותה האבודה הוא מנהל את הגסטהאוס ומתעצבן שזוג החרדים מגיע לקטמנדו פרק 13

קטמנדו פרק 13 בית חבד

כדי להקים בית חבד בדיוק מול העסק שלו במשך שנים רבות הוא כיכב בעבר בתפקידים בסדרות שונות כמו נשות הטייסים,אהבה מעבר לפינה, אבל בשנים האחרונות הצליח לבו להשתחל לתפקידים קטנים במספר הפקות בינלאומיות,למרות רזומה של כמעט 20 שנה ומראה מצודד במיוחד, הוא בן 40, מעולם לא הפך לכוכב בידור מהשורה הראשונה . ואולי זה גם האופי הלוקח את עצמו ברצינות וקצת אדיש לסביבה שלו, שמנע ממנו להתמסר לחלוטין לחוקי המשחק.

קטמנדו פרק 13  לירון לבו

בנוסף לתפקידים בכמה סדרות ובקטמנדו פרק 13  היה לירון נכס שלא היה לאף שחקן אחר בישראל  זוגיות שאף אחד לא זכה לה  עם נטלי פורטמן השחקנית הישראלית המצליחה והמדוברת ביותר בהוליווד. אבל הוא סירב לדבר עליה לציטוט והפסיד הזדמנות לחשיפה עם גלאם הוליוודי משומש. ראיון שנתן ל"עיתון מעריב  לפני כמה שנים נגמר בפיצוץ כשלבו, שיכול לעלות לטונים קצת מפחידים כשהוא מתלהב, נעלב מהשאלות, ואילו הכתבת נעלבה מלבו וניפקה טקסט משתלח וארסי במיוחד.

לצפייה דרך האתר לחץ כאן אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה