יום רביעי, 12 בדצמבר 2012

גול סטאר פרק 27 בצפייה ישירה|צפייה ישירה


גול סטאר עונה 1 פרק 27

גולסטאר פרק 27

בפרק האחרון של גולסטאר פרק 27 אפשר לראות שקרו מספר דברים ממש מצחיקים. דבר ראשון החבורה שיחקה מול קבוצת השופטים. הם היו צרכים להיות קבוצה שקשה לשחק מולם אבל גולסטאר פרק 27 עשו הפתעה וניצחו אותם בתוצאה שלוש אפס. אומנם את כל השערים הבקיע שחקן החיזוק פיני בלילי שבא לעזור להם. בלילי הוא שחקן שפרש לפני שנה מכדורגל ושיחק בתורכיה כמעט כל הקריירה שלנו והיה שחקן נבחרת. הוא שיחק כחלוץ במשחק מולהשופטים והראה להם שהוא לא שכח איך לשחק כדורגל.

גולסטאר פרק27 הקרב מול השופטים

מהחברים של גולסטאר פרק 27 מאוד שמחו אחרי ניצחון שני ברציפות אפילו שבלילי כבש את כל השערים. לפחות האווירה הטובה מתחילה לחזור לקבוצה. אפשר לראות שהקבוצה נראת במצב טוב מאוד. היא משיגה כבר שני ניצחונות ועושה רושם שהריבים והתככים שהיו עד עכשיו בסדרה גולסטאר פרק 27 מתחילים להעלם. החברים מגובשים מתמיד ונותנים הכל בשביל שייע והקבוצה. מי שהיה הכי מבסוט מהניצחון על השופטים הוא שייע שבתור מאמן לא כל כך אהב את השופטים. הם היו שורקים הרבה נגדו גם כאשר היה שחקן כדורגל וגם כאשר היה מאמן בליגת העל.

גולסטאר פרק 27 בריאות או סבל

אז לאחר הניצחון של גולסטאר פרק 27 על השופטים ההפקה לוקחת אותם למקום הכי הזוי שהם היו יכולים לחשוב עליו. אפילו יותר הזוי מאורן זריף. הם הלכו למקום ליד הכינרת אשר  אנשים חיביים שם לאכול בריא ולא לעשן. הביאו לחברים אוכל שהיה ממש נראה שמיועד לארנבות ולא לאנשים. למורות שאמרו להם לא לשתות אלכוהול או לעשן הם עשו כצפוי את הדברים האלו. המקום סילק את החבר'ה בגלל שעשו בערך כל דבר שאסור לעשות בו. אני חושב שאף אחד לא היה מצליח לשרוד במקום כל כך משעמם ובריא יותר מכמה שעות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה