יום רביעי, 1 בינואר 2014

הבורר עונה 4 פרק 12 לצפייה ישירה


הבורר עומד איתן על מעמדו ולא נותן לנאצי להפיל אותו. נדב תקוע בין שניהם ולא יודע מה לעשות. הפרק הזה יביא את נדב למצב שבו הוא חייב להחליט והוא כבר לא יכול לדחות יותר את ההתלבטות שלו. נדב יודע שכל עוד הוא מתלבט זה סימן לא טוב והוא מרגיש שהוא כבר חייב להחליט כי כל עוד הוא במצב כזה הוא סכנת חיים משני הצדדים. הנאצי לוחץ עלךיו להיות הבן שלו אך מצד שני הוא מרגיש הבן של ברוך בכל רמ"ח איבריו. הבורר עונה 4 פרק 12 לצפייה ישירה מביא לכם את הבורר ובולדוג שמנסים לשמור על מעמדם אבל הנאצי לא מוכן לוותר. הבורר עונה 4 פרק 12 לצפייה ישירה אבי הטחול חוזר לאימפריה וממשיך לעשות בלאגן כמו שרק הוא ידוע. גילה עדיין בכלא וקפח מתכנן נקמה ביחד עם וינר.הבורר עונה 4 פרק 12 לצפייה ישירה וינר

השוטר וינר לא מוותר על המשימה שלו והוא רוצה למחוק את כל משפחת אסולין מהמפה. אחרי שהשוטר המושחת מדמוני מת, וינר מרגיש שכל כבוד המשטרה מונח לו על הכתפיים והוא יעשה הכול על מנת להביא את המשפחה הזאת לסיומה. הבורר עונה 4 פרק 12 לצפייה ישירה מציג לכם את הבעיות של מדינת ישראל ובעיות גדולות רבות קורות בגלל משפחות הפשע האלו וזה בדיוק מה שוינר מנסה למנוע. הבורר עונה 4 פרק 12 מציג לכם משפחות פשע אלימות ומסוכנות שכל הרצון שלהם הוא לראות את המשטרה נופלת ולקחת את החוק ליידיים. אנשים חזקים כמו וינר לא יתנו לזה לקרות.

 

הבורר עונה 4 פרק 12 לצפייה ישירה עמרם בולדוג

עמרם בולדוג הוא החבר הכי קרוב של ברוך אסולין והוא יודע שאין סיכוי בעולם שהוא יבגוד בו. אבל עכשיו הדברים משתנים והבורר מתחיל לחשוד בכולם כי רק שני אנשים יודעים עליו הכול: בולדוג ונדב והוא לא מאמין שנדב יבגוד בו אחרי כל מה שהוא עבר איתו. הבוטרר עונה 4 פרק 12 לצפייה ישירה עם הפרק האחרון של העונה ואתם ידועים שאתם לא יכולים להחמיץ את הפרק הזה. הבורר עונה 4 פרק 12 לצפייה ישירה עם כל המתח והעניין של עונה שלמה שמגיע לפרק אחרון מותח בטירוף.

 


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה