יום רביעי, 7 במאי 2014

זגורי אימפריה פרק 15 לצפייה ישירה!

מרים חוזרת הביתה וכל המשפחה שמחה מאוד שהיא חזרה סוף סוף. מרים מספרת למשפחה על הבעיות שלה ועל הרצון שלה להיכנס להריון ולהתחתן כבר. אלברט מתייחס ברצינות לבעיות שלה אבל הוא לא שוכח שיש לו בעיות נוספות. ליזי ואביאל מתקרבים מאוד ושחר מרגישה שהיא מתחילה לאבד את אביאל. זגורי אימפריה פרק 15 לצפייה ישירה אל תפספסו את הפרק שמגיע עכשיו למסך שלכם לפני כולם ובאיכות מעולה. זגורי אימפריה פרק 15 לצפייה ישירה המשפחה הכי מצחיקה בטלוויזיה עכשיו על המסך שלכם.

אביאל חוזר הצבא לאחר שהוא שומע על מות אביו וכל המשפחה מחכה לו. בצוואתו סבא שלו מבקש ממנו להמשיך את מורשתו ולמעשה הוא אומר לו שהוא רוצה שהוא יפתח שוב את הפלאפל. אביאל בהתחלה מאוד מתלבט האם להקשיב לסבא שלו או להתעלם ולהמשיך הלאה בחייו. ויויאן אמא שלו מבקשת ממנו בכל לשון של בקשה להישאר ולקיים את צוואת אביה. זגורי אימפריה פרק 15 לצפייה ישירהלשם מילוי צוואתו אביאל מסתבך עם אביו ועם כל משפחתו אבל אביאל מחליט לא לוותר ולהקשיב לאימו. זגורי אימפריה פרק 15 לצפייה ישירה עכשיו אביאל נמצא בעיצומו של המאבק מול אביו ואתם ממש לא רוצים לפספס את זה.

אין ספק שאחת הדמויות הכי מצחיקות בתוכנית היא סבתא אלגריה. היא כל הזמן צינית, משתמשת במשפטים מצחיקים ולא סופרת אף אחד. היא לא אוהבת את בעלה המנוח והיא כל הזמן אומרת שהוא היה אדם רשע. זגורי אימפריה פרק 15 לצפייה ישירה אלגריה מצחיקה ביותר ואין ספק שהיא שוברת את הקרח ואת המתח הרבה מאוד פעמים במהלך הפרקים. גם סבתא אלגריה תהיה בפרק 15 ואתם ממש לארוצים לפספס את זה. זגורי אימפריה פרק 15 לצפייה ישירה עכשיו על המסך שלכם באיכות מעולה וללא פרסומות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה